SFE4020A-270M-F-HF
MFR.Part #
SFE4020A-270M-F-HF
JLCPCB Part #
C22464148
Package
SMD,4x4mm
Description
1.1A 27uH 545mΩ 700mA ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS