DSE575047-220M-HF
MFR.Part #
DSE575047-220M-HF
JLCPCB Part #
C22464026
Package
SMD,5.7x5mm
Description
1.8A 2.4A 22uH 247mΩ ±20% SMD,5.7x5mm Power Inductors ROHS