SDER041B-470MS
MFR.Part #
SDER041B-470MS
JLCPCB Part #
C17196378
Package
SMD,4x4mm
Description
1.02Ω 410mA 47uH 500mA ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS