SCRR2010S1-R100F
Extended
Manufacturer
Cyntec
MFR.Part #
SCRR2010S1-R100F
JLCPCB Part #
C4125285
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 100mΩ 1W Thick Film Resistor ±1% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS