RL-1005-1-R510-FNH
Extended
Manufacturer
Cyntec
MFR.Part #
RL-1005-1-R510-FNH
JLCPCB Part #
C3925552
Package
0402
Description
510mΩ 63mW Current Sense Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS