RLT1220-F-4R70-FNH
MFR.Part #
RLT1220-F-4R70-FNH
JLCPCB Part #
C4264215
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 333mW 4.7Ω Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS