PFR02S-562-FNH
Extended
Manufacturer
Cyntec
MFR.Part #
PFR02S-562-FNH
JLCPCB Part #
C3972920
Package
01005
Description
-55℃~+125℃ 30mW 5.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS