PFR02S-133-FNH
Extended
Manufacturer
Cyntec
MFR.Part #
PFR02S-133-FNH
JLCPCB Part #
C4300451
Package
01005
Description
-55℃~+125℃ 13kΩ 31.25mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS