CMLE064T-R15MS0R675
Extended
Manufacturer
Cyntec
MFR.Part #
CMLE064T-R15MS0R675
JLCPCB Part #
C17339121
Package
SMD,7.6x6.6mm
Description
0.67mΩ 150nH 40A 46A ±20% SMD,7.6x6.6mm Power Inductors ROHS