CMLB063T-4R7MS
MFR.Part #
CMLB063T-4R7MS
JLCPCB Part #
C17202279
Package
SMD,7x6.6mm
Description
33mΩ 4.7uH 5.5A 6A ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS