CMLW5012S2R2MST
Extended
Manufacturer
Cybermax
MFR.Part #
CMLW5012S2R2MST
JLCPCB Part #
C431283
Package
SMD,5x5mm
Description
2.1A 2.2uH 3.1A 85mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS