CMLW252012S6R8MST
MFR.Part #
CMLW252012S6R8MST
JLCPCB Part #
C411364
Package
1008
Description
1.22A 1A 438mΩ 6.8uH Magnetic Shielded Inductor ±20% 1008 Power Inductors ROHS