CMLW252010S6R8MST
MFR.Part #
CMLW252010S6R8MST
JLCPCB Part #
C411355
Package
1008
Description
1.03A 6.8uH 695mΩ 790mA Magnetic Shielded Inductor ±20% 1008 Power Inductors ROHS