CMLW201610S2R2MST
Extended
Manufacturer
Cybermax
MFR.Part #
CMLW201610S2R2MST
JLCPCB Part #
C411343
Package
0806
Description
1.2A 1.45A 145mΩ 2.2uH Magnetic Shielded Inductor ±20% 0806 Power Inductors ROHS