CMLO1040H470MTT
Extended
Manufacturer
Cybermax
MFR.Part #
CMLO1040H470MTT
JLCPCB Part #
C439027
Package
SMD,10.8x10mm
Description
101mΩ 3.7A 3A 47uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,10.8x10mm Power Inductors ROHS