CMLO0650H2R2MTT
MFR.Part #
CMLO0650H2R2MTT
JLCPCB Part #
C439007
Package
SMD,7.1x6.6mm
Description
10A 10mΩ 2.2uH 9.5A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,7.1x6.6mm Power Inductors ROHS