CMCW1608F2R2KTT
MFR.Part #
CMCW1608F2R2KTT
JLCPCB Part #
C431249
Package
SMD,1.7x1mm
Description
103MHz 2.2uH 560mΩ 580mA 600mA Wire-wound chip inductor ±10% SMD,1.7x1mm Inductors (SMD) ROHS