CMBM1005G900HSP
Extended
Manufacturer
Cybermax
MFR.Part #
CMBM1005G900HSP
JLCPCB Part #
C404973
Package
0402
Description
1 600mA 90Ω@100MHz ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS