CC6924SG-5FB075
MFR.Part #
CC6924SG-5FB075
JLCPCB Part #
C6075559
Package
SOP-16W
Description
-40℃~+125℃ 0.3mΩ 1.2us 250kHz 26.67mV/A 5000Vrms 5V Support ±75A SOP-16W Current Sensors ROHS