CC6921BSO-30A
MFR.Part #
CC6921BSO-30A
JLCPCB Part #
C5144732
Package
SOP-16-W
Description
-30A~30A -40℃~+125℃ 0.45mΩ 1000Vrms 1us 20mA 250kHz 3.3V 44mV/A Support SOP-16-W Current Sensors ROHS