SUTS3123R3
Extended
Manufacturer
Cosel
MFR.Part #
SUTS3123R3
JLCPCB Part #
C5932162
Package
SIP,30x9.2mm
Description
1 2W 3.3V 500V 600mA 74% 9V~18V SIP,30x9.2mm DC-DC Power Modules ROHS