SUS3243R3C
MFR.Part #
SUS3243R3C
JLCPCB Part #
C7021599
Package
DIP,24x15.1mm
Description
1 18V~36V 2W 3.3V 500V 75% DIP,24x15.1mm AC-DC Power Modules ROHS