SUS10123R3B
MFR.Part #
SUS10123R3B
JLCPCB Part #
C7325107
Package
SMD-6P,39.2x21mm
Description
1 2.6A 3.3V 500V 8.6W 82% 9V~18V SMD-6P,39.2x21mm DC-DC Power Modules ROHS