SUCS6123R3BP
MFR.Part #
SUCS6123R3BP
JLCPCB Part #
C6241017
Package
SMD-6P,32.6x18.6mm
Description
1 1.35A 3.3V 4.5W 500V 74% 9V~18V SMD-6P,32.6x18.6mm DC-DC Power Modules ROHS