PLA30F-12
Extended
Manufacturer
Cosel
MFR.Part #
PLA30F-12
Description
-20℃~+70℃ 1 12V 150mVp-p、180mVp-p 2.5A 38mm 80%、80.5%、81% 80mm 85V~264V 88mm - DC-DC Power Modules ROHS