MGS15243R3
Extended
Manufacturer
Cosel
MFR.Part #
MGS15243R3
JLCPCB Part #
C6226361
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 1.5kV 18V~36V 3.3V 4A 89% DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS