CTD03P030
Extended
Manufacturer
Convert Semiconductor
MFR.Part #
CTD03P030
JLCPCB Part #
C783251
Package
TO-252-2
Description
1.2V 30V 31W 35A TO-252-2 MOSFETs ROHS