CS18N20BP
Extended
Manufacturer
Convert Semiconductor
MFR.Part #
CS18N20BP
JLCPCB Part #
C694983
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 104W 120mΩ@10V 18A 200V 2V 56nC@10V 91pF TO-220 MOSFETs ROHS