CS10N90V
Extended
Manufacturer
Convert Semiconductor
MFR.Part #
CS10N90V
JLCPCB Part #
C694962
Package
TO-3P-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 10A 38pF 3V 70W 860mΩ@10V 900V TO-3P-3 MOSFETs ROHS