CS10N80V
Extended
Manufacturer
Convert Semiconductor
MFR.Part #
CS10N80V
JLCPCB Part #
C694961
Package
TO-3P-3
Description
10A 3V 70W 800V TO-3P-3 MOSFETs ROHS