CS10N80F
Extended
Manufacturer
Convert Semiconductor
MFR.Part #
CS10N80F
JLCPCB Part #
C694959
Package
TO-220F-3
Description
10A 25W 3V 800V TO-220F-3 MOSFETs ROHS