TV30C400J-G
MFR.Part #
TV30C400J-G
JLCPCB Part #
C2448248
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 2uA 3kW 40V 44.4V 46.51A 64.5V TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS