TV30C181J-G
MFR.Part #
TV30C181J-G
JLCPCB Part #
C2448259
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 10.29A 180V 200V 291.6V 2uA 3kW TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS