TV02W8V5B-HF
MFR.Part #
TV02W8V5B-HF
JLCPCB Part #
C3704954
Description
-55℃~+150℃ 10uA 13.89A 14.4V 200W 8.5V 9.44V Bidirectional TVS SOD-123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS