SMCJ30A-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
SMCJ30A-HF
JLCPCB Part #
C3708443
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 30V 31.1A 33.3V 48.4V 5uA TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS