MMSZ5250B-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
MMSZ5250B-HF
JLCPCB Part #
C3730569
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA@15V 19V~21V 20V 25Ω 500mW 600Ω ±5% SOD-123 Zener Diodes ROHS