KBPC5002-G
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
KBPC5002-G
JLCPCB Part #
C17200058
Package
KBPC
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1.1V@25A 10uA@200V 200V 500A 50A Single-Phase Rectifier KBPC Bridge Rectifiers ROHS