DF15005ST-G
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
DF15005ST-G
JLCPCB Part #
C6932256
Package
DFS
Description
-55℃~+150℃ 1.1V@1.5A 1.5A 50A 50V 5uA Single-Phase Rectifier DFS Bridge Rectifiers ROHS