CMS16N06D-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
CMS16N06D-HF
JLCPCB Part #
C19496103
Package
D-PAK(TO-252)
Description
-55℃~+150℃ 110pF 14nC@10V 16A 2.5V 27W 379pF 60V 60mΩ@4.5V 815pF N-Channel D-PAK(TO-252) MOSFETs ROHS