CDBC5100-HF
MFR.Part #
CDBC5100-HF
JLCPCB Part #
C3012676
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-50℃~+150℃ 1 Independent 100V 125A 500uA@100V 5A 810mV@5A DO-214AB(SMC) Schottky Diodes ROHS