ATV30C780JB-HF
MFR.Part #
ATV30C780JB-HF
JLCPCB Part #
C2448815
Description
-55℃~+150℃ 126V 23.81A 2uA 3kW 78V 86.7V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS