ATV30C6V5J-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
ATV30C6V5J-HF
JLCPCB Part #
C2449162
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 11.2V 267.86A 3kW 500uA 6.5V 7.22V TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS