ATV15C441J-HF
MFR.Part #
ATV15C441J-HF
JLCPCB Part #
C2447566
Description
-55℃~+150℃ 1 1.5kW 2.1A 440V 492V 713V TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS