ATV15C141JB-HF
MFR.Part #
ATV15C141JB-HF
JLCPCB Part #
C2449027
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 140V 155V 1uA 226.8V 6.61A Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS