ATV15C120JB-HF
MFR.Part #
ATV15C120JB-HF
JLCPCB Part #
C2443761
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 12V 14.7V 19.9V 1uA 75.38A@10/1000us Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS