ATV06B400J-HF
MFR.Part #
ATV06B400J-HF
JLCPCB Part #
C3705342
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 40V 44.4V 600W 64.5V 9.3A TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS