ATV02W8V5B-HF
MFR.Part #
ATV02W8V5B-HF
JLCPCB Part #
C2444388
Package
SOD-123
Description
-55℃~+150℃ 10uA 13.89A 14.4V 200W 8.5V 9.44V Bidirectional TVS SOD-123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS