ATV02W101B-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
ATV02W101B-HF
JLCPCB Part #
C2443622
Package
SOD-123
Description
-55℃~+150℃ 1 1.23A@10/1000us 100V 123V 146V 1uA 200W@10/1000us Bidirectional TVS SOD-123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS