ASMCJ54A-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
ASMCJ54A-HF
JLCPCB Part #
C20185340
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 17.2A@10/1000us 54V 5uA 66.3V 87.1V Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS