ASMBJ51CA-HF
MFR.Part #
ASMBJ51CA-HF
JLCPCB Part #
C20185247
Description
-55℃~+150℃ 51V 5uA 600W@10/1000us 62.7V 7.3A@10/1000us 82.4V Bidirectional SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS